ЗДО №1, ЗДО №1 "Пролісок" м. Хмільника, Хмільник
Вінницька область, Хмільницький район

новини

З  теплом у серці і любов’ю до України!
День Світлого Христового Воскресіння зміцнює віру в торжество миру добра і справедливості, символізує любов і злагоду, об’єднує всіх нас на основі традиційних духовних цінностей, спонукає до вчинення добрих справ, співчуття та милосердя, пробуджує прагнення жити за сумлінням.
Ми, українці, завжди вирізняємося тим, що дбаємо про тих, хто чекає нашої підтримки. Так склалася доля, що цього року її потребують люди, які рятуючись від війни, знайшли прилисток у нашому закладі дошкільної освіти «Пролісок».
За ініціативи міського голови Миколи Юрчишина до Великодня  для  ВПО були виготовлені святкові пасочки, які на передодні свята передав Віталій Оліх,  начальник Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.
Працівники ЗДО  приготували яскраві крашанки  і писанки, та створили на подвір’ї  ЗДО святкову атмосферу прикрасивши великоднє деревце.
Нехай Великодні свята зігріють зболені серця людей любов’ю і теплом наших сердець, наповнять душі радістю, а життя – вірою у Перемогу та  мирне і щасливе майбутнє рідної України!

Психологічний тренінг у ЗДО.

Професія педагога вирізняється низкою специфічних особливостей, головною з яких є безумовне спілкування з дітьми, а також вольовий стимул, який постійно спонукає до практичної педагогічної діяльності. Освітня діяльність потребує творчості, активного функціонування свідомості, постійної роботи над собою, удосконалення та поповнення знань, що часто призводить до емоційного перенапруження.
Синдром професійного вигорання – це небезпечне професійне захворювання тих, хто працює з людьми: педагогів, лікарів, соціальних працівників, психологів. Відомий американський психолог Христина Маслач, яка одна з перших почала досліджувати цю проблему, стверджувала, що емоційне вигорання – це плата за співчуття.
За словами українського педагога Костянтина Ушинського, «вплив особистості вихователя – не можна замінити ні підручниками, ні моральними тенденціями, ні системою покарань і заохочень». Тому проблема психологічного благополуччя педагога є однією з найбільш актуальних у сучасній педагогічній психології.
З огляду на те, що психологічна перевтома призводить до зниження якості освітнього процесу, погіршення психологічного клімату в групі, а отже, і емоційного стану дітей, дуже важливо завчасно попередити виникнення синдрому емоційного вигорання. З метою профілактики  професійного вигорання педагогів в ЗДО №1 «Пролісок» практичний психолог Ярова О. В. провела психологічний тренінг «Намалюю в душі сонце». Учасники тренінгу обговорили причини та симптоми емоційного вигорання, оцінювали свій психо-емоційний стан за експрес-діагностикою «Годинник» та знайомилися з прийомами швидкого реагування при стресі. Практичний психолог надала  практичні рекомендації педагогам щодо запобігання емоційного вигорання під час стресу, спричиненому війною в нашій  країні.

Творчий звіт педагогічних працівників ЗДО

15 березня 2023року в закладі дошкільної освіти №1 «Пролісок» м.Хмільника відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які атестуються у 2022-2023  навчальному році. Педагоги: Матвійчук Н. І, Соколенко О. В., Онищук Ю. В. ознайомили  колег  з  методичними напрямками, над якими працювали протягом міжатестаційного періоду, ознайомили зі своїми дидактичними  напрацюваннями, поділилися досягненнями. Вихователі Колеснік О. Г. , Луговацька О. В. показали відео-презентації  досвіду роботи щодо логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку в умовах ЗДО. Колеснік О.Г. ознайомила колег з власними методичними  досягненнями щодо використання творів В. О. Сухомлинського на заняттх із логіко-математичного розвитку. Луговацька О. В. поділилася своїм досвітом застосування  інноваційних технологій  у роботі з дітьми дошкільного віку.
Така форма роботи сприяє формуванню  об’єктивної  оцінки  педагогічної діяльності вихователів, які атестуються, та  стимулює професійному  зростанню педагогічного колективу.

Педагоги ЗДО "Пролісок" - учасники  вебінару.

17 січня  2023 року  відбувся вебінар для педагогічних працівників дошкільної освіти Хмільницької ОТГ. Вебінар на тему " Організація освітньої діяльності в ЗДО за допомогою дистанційних технологійв умовах воєнного стану" організував  Центр професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти, молоді та спорту  Хмільницької міської ради. Директор центру Майя Бєляєва наголосила, що заклади дошкільної освіти мають відповідати вимогам Базового компонента дошкільної освіти як у мирний час, так і під час дії воєнного стану..
Практичний досвід роботи з дошкільниками щодо використання дистанційних технологій презентувала вихователька І молодшої групи нашого закладу Колеснік Олена Григорівна. Вона розповіла колегам про інструменти  спілкування з вихованцями (форум, чат, відео-конференція, блог, соціальні мережі), показала форми практичної роботи (відеоролики за темами, конкурси, виставки,флешмоби, відеоказки) та показа, як до освітньої роботи з дітьми долучаються вузькі спеціалісти закладу. Педагоги Закладу дошкільної освіти поділилися власним досвідом роботи та підсумували, ЗДО дають змогу дітям не лише розвиватися, отримувати знання та практичні вміння, а й допомагають не втрачати відчуття приналежності до дитячої спільноти.

Подарунки діткам під ялиночку.
 

Новий рік уже не за горами. Новорічне свято – завжди особливий період для дітей. Це період святкової магії, здійснення бажань, очікування подарунків.
  Подарунки дітям – не тільки спосіб для дорослих показати свою любов, а і інструмент виховання.
  28 і 29 грудня працівники ЗДО №1 «Пролісок» організували для своїх вихованців святкові заходи біля ялинки та вручили дітям солодкі подарунки
 від Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради придбані за кошти місцевого бюджету.
    Малята  щиро дякують дорослим за новорічний сюрприз. Усім приємно отримувати солодкі подарунки під ялиночку.

ЗДО№1  став тимчасовим  прихистком для  ВПО.

З травня 2022року  відповідно до розпорядження Хмільницької міської ради в закладі дошкільної освіти тимчасово проживають  вимушено переміщені особи -  люди, які  змушені покинути власні домівки через  війну в Україні . Міський голова Юрчишин М. В. зустрівся з людьми, цікавися їхніми проблемами та вивчав потреби, а також  привіз  необхідну гуманітарну допомогу.

Звіт директора перед  колективом і громадськістю за 2021- 2022 навчальний рік.

 9 червня 2022 року  директор Закладу дошкільної освіти №1 (ясла- садок) «Пролісок»  Антонюк Світлана Борисівна звітувала перед колективом та громадськістю  про свою роботу за 2021-2022 навчальний рік.  Світлана Борисівна  проаналізувала методичну роботу ЗДО, рівень матеріально-технічного забезпечення,  ознайомила  присутніх з кадровим забезпеченням,  організацією харчування в ЗДО, стан роботи з охорони праці.  Присутні високо оцінили роботу директора у 2021-2022 навчальному році та побажали  успіхів у наступному році.

Всесвітній день української хустки  в ЗДО №1 "Пролісок" м. Хмільника

“Хустино, хустино, чи біла, чи синя – мені ти миліша усяких обнов. Хустино, хустино, як ласка родинна, як вірності пісня про щиру любов…” В. Крищенко . 7 грудня вихованці ЗДО №1 "Пролісок " прийняли участь у челенджі "Українська хустка - берегиня вроди"

Фестиваль дитячої гри в ЗДО №1  «Пролісок» м. Хмільника

Щасливим є дитинство, у якому гра – це синонім життя.  Гра для дітей – це перед усім спосіб набуття досвіду, розвиток , навчання,  можливість спілкування і соціалізації під час взаємодії з однолітками та дорослими. Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №1 «Пролісок» чітко розуміє  важливість гри як провідної діяльності дошкільнят та способу пізнання ними  навколишнього світу.  З метою  збагачення  досвіду педагогів,  пошуку нового  формату взаємодії дорослого з дітьми, у якому повноцінне місце займає ігрова діяльність в ЗДО №1 з 10 по 24 листопада  організували «Фестиваль дитячої гри».  Під час  цього заходу вихователі ділилися досвідом організації різних видів ігор, демонстрували  своє вміння забезпечувати спільну взаємодію з дітьми,  обговорили основні аспекти організації ігрової діяльності на засіданні педагогічної ради, взяли участь у виставці сучасних  посібників для забезпечення ігрової діяльності у вікових групах.  А  наші вихованці отримали неабияку радість та насолоду від гри.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗДО№1 «Пролісок»

 З 15 по 19 листопада в  ЗДО№1 «Пролісок» м. Хмільника проводився «Тиждень безпеки дорожнього руху»,  метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Під час «Тижня безпеки дорожнього руху» проведено тематичні  дні: «Безпечні дороги», «Дорожні знаки», «Уважні пішоходи», «Безпека у транспорті», «Азбука безпеки на дорозі» в рамках яких були  організовані заходи спрямовані на формування у дошкільнят знань про правила вуличного руху,  моделі безпечної поведінки   на вулицях міста, у транспорті, біля залізничної колії та під час виникнення непедбачуваних ситуацій на вулиці.

Під час занять, розваг і прогулянок  з дошкільнятами організовувались спостереження, рухливі, дидактичні, сюжетні  ігри під час яких засвоювали правила безпеки на дорозі та засвоювали практичні навички безпечної поведінки на дорозі.

 

 «Осінні фантазії» в закладі дошкільної освіти №1 «Пролісок».

    У закладі дошкільної освіти №1 «Пролісок» м. Хмільника вже стало доброю традицією  в осінню пору проводити виставку  виробів і композицій із природного матеріалу «Осінні фантазії». Метою такої форми роботи є активізація спільної творчої співпраці батьків і дітей.

    У цьому році виставка була особливо яскравою, фантастичною та різнобарвною.

   Наші вихованці та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. В результаті всі вироби – це художні  витвори. Роботи вражають оригінальністю, яскравістю, своєрідністю і неповторністю.

  Щира подяка всім батькам, які проявили творчість та прийняли участь в цьому яскравому заході.

   

Осінні свята до Дня Українського  козацтва в ЗДО№1 «Пролісок»

В закладі дошкільної освіти №1 «Пролісок» м. Хмільника  з 11 по 13 жовтня  відбулися осінні дитячі музичні свята приурочені  Дню Українського козацтва.  Вихованці ЗДО разом із вихователями, музичними керівниками, інструктором з фізичного розвитку, педагогами   взяли участь у цікавих музично-розважальних заходах.  Малята  розповідали вірші, розігрувати театралізовані сценки, співали пісні про золоту і щедру осінь, дякували за врожай, грали веселі ігри.  Старші дошкільнята спробували  себе в ролі українських козачат: співали пісень про рідну Україну,  козацьку силу і звитягу, виконували козацький гопачок, змагалися у силі і спритності.  Участь у таких святах сприяє формуванню у малят  патріотичних почуттів, інтересу до нашої  історії,  любові і шани до українських традицій.

Тиждень безпеки в ЗДО.

В закладі дошкільної освіти №1 (ясла-садок)  «Пролісок» м Хмільника з 4жовтня по 8 жовтня2021 року проводився «Тиждень знань з основ  БЖД».   Освітній процес в закладі планувався за тематичними днями: «Безпечні вулиці і дороги», «Дитина і природа», «Пожежна безпека», «Здоров’я дитини», «Допоможи собі сам».  Під час тематичних днів вихованці  ЗДО №1 «Пролісок»  вивчали правила безпечної поведінки в довкіллі, знайомились з різними об’єктами, які можуть бути небезпечними для людини,   навчалися  діяти в різних можливих  небезпечних ситуаціях.  Під час навчального тренінгу з евакуації працівники ЗДО №1 «Пролісок» разом із вихованцями закріпили послідовність дій на випадок можливої пожежі.

Колектив ЗДО дбає про безпечні та комфортні умови  для вихованців та працівників.

 Для колективу Закладу дошкільної освіти (ясла- садка) №1  «Пролісок»
м. Хмільника  головними пріоритетами у роботі є забезпечення комфортного та безпечного перебування дітей  в закладі. Саме тому, до початку нового навчального року у приміщенні ЗДО було повністю замінено  оздоблювальні панелі стін на сходових клітинах.  Нашими працівниками було знято  стару обшивку,  яка могла привести  до небезпечної ситуації, проведено вирівнювання стін та виконано облицювання стін вогнетривким, сертифікованим матеріалом на площі  190 кв. м (всі сходові клітини). Роботи  проведені силами працівників закладу з допомогою батьків Дякуємо всім за  допомогу у створенні комфортних і безпечних умов для  наших дітей.

                                                                                              Адміністрація   ЗДО.

До 

Після: 

 

 

 

 

 

Конкурс малюнка в ЗДО

21 вересня в  закладі дошкільної освіти №1 «Пролісок» провели конкурс дитячого малюнка серед вихованців старших груп  «Я люблю Хмільник».
 Старші дошкільнята  малювали своє рідне місто,застосовуючи  різні традиційні і нетрадиційні техніки зображення. Серед талановитих учасників було обрано  Шеремету Поліну, яка  стане учасником міського конкурсу малюнка від ЗДО №1 «Пролісок».

новини Дата створення: 15:04 29.10.2021
новини Дата створення: 14:57 29.10.2021
Літні розваги в ЗДО. Дата створення: 12:43 30.07.2021
новини Дата створення: 15:33 02.07.2021
День захисту дітей Дата створення: 14:31 02.06.2021
Прощавай, садок дитячий! Дата створення: 15:31 27.05.2021
День матері в ЗДО №1 «Пролісок» Дата створення: 13:57 26.05.2021

Логін: *

Пароль: *