ЗДО №1, ЗДО №1 "Пролісок" м. Хмільника, Хмільник
Вінницька область, Хмільницький район

Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти

 

Матеріально-технічне забезпечення закладу

        Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 3111,4 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 396 місць (10 дошкільних і 3 групи раннього віку  ). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5 годинним режимом роботи. У даний час функціонує 10 дошкільних груп і 3 ясельні – 311 дітей.

Загальна площа території закладу 1,3 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик площею 374 кв.м. та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено  дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти  мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи водопостачання  та каналізування, гарячою проточною водою заклад забезпечений від власної міні-котельні та електронагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу від індивідуальної газової міні-котельні. 

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є  сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Створені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою, технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, інструктора з фізкультури, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, акустична система, проектор, екран портативний, радіомікрофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора. Медичне обслуговування в закладі здійснює дві медичні  сестри. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням:2 електромясорубки, , електросковорода,  жарочна шафа, 2 електроплити на шість комфорок, електроводонагрівач, харчоварочний котел,  холодильники с морозильними камерами. В харчблоці встановлений кондиціонер та працює система вентиляції.

 Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп’ютерами та 5 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi,  5 принтерами , телевізором,  2 ламінаторами,  цифровим фотоапаратом.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти  міського бюджету.  

Логін: *

Пароль: *