ЗДО №1, ЗДО №1 "Пролісок" м. Хмільника, Хмільник
Вінницька область, Хмільницький район

Про садок

Діяльність закладу дошкільної освіти №1 «Пролісок» спрямована на забезпечення якісної і доступної освіти, гармонійного та різнобічного розвитку дитини дошкільного віку, створення в умовах закладу розвивального життєвого простору для формування життєвих компетенцій вихованців відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

 

Пріоритетними напрямами діяльності

Закладу дошкільної освіти є:

 

  •  Формувати у дошкільників основи пошуково-дослідної діяльності в процесі занять.
  •  Продовжувати роботу з формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку через систему занять, бесід та дидактичних ігор.
  • Пропагувати у дошкільників систему цінностей, культуру світобачення, формувати культуруінженерного мислення  через впровадження «STREAM-освіти» .
  • Розкрити пріоритети наступності ЗДО і школи.
  • Впровадження інноваційних технологій в роботу закладу.

 

Головним пріоритетом у практиці роботи ЗДО на сучасному етапі є співпраця з родинами вихованців. Педагогічний колектив сприяє підвищенню педагогічної та психологічної компетентності батьків, залучає їх до активної участі у роботі закладу та групи, покращенню розвивального та ігрового середовища, належної ролі у формуванні провідних компетентностей дитини дошкільного віку.

 

Логін: *

Пароль: *